Strona główna Tlenomierze PRZENOŚNE

OxyGuard Polaris 2

Przenośne urządzenia OxyGuard Handy nadal ustalają nowe standardy dla tlenomierzy przenośnych.

Przenośne tlenomierze OxyGuard Handy udowadniają wyższość całemu światu już od 1989, kiedy to zaprezentowano OxyGuard Handy MK I, będący rewolucyjnym praktycznym urządzeniem pomiarowym. Poprzednie konkurencyjne przenośne tlenomierze były bardzo drogie, delikatne, wolne i nie mogły zostać wysuszone.

Handy MK I usprawniła wszystkie te wady. Mógł on nawet być zalany! Pozostałe popularne urządzenia również były wykonywane w ten sposób, z wydłużoną żywotnością. KOL-tech nadal naprawia urządzenia MK I. Nowy cylindryczny kształt wprowadzono w 1997 roku, stał się bardzo popularny w związku z czym jest nadal wykorzystywany. Handy Polaris jest bardzo wszechstronnym urządzeniem które zawiera cechy swoich poprzedników w bardzo dobrej cenie. W 2009 roku Polaris ulepszono do modelu Polaris 2 z rejestracją danych oraz przesyłaniem danych do komputera.

Kolejna wersja tej serii to Handy Atmosphere, do pomiaru zmodyfikowanej atmosfery przy pakowaniu żywności, oraz Handy pH. Obydwa urządzenia posiadają przetwornik wykonany w tej samej technologii co Polaris, aby dać dokładnie taką samą łatwość użycia. Podobnie jak w przypadku Polarisa użytkownik ma wybór języka (np. Polskiego).

Posiadamy w ofercie również urządzenia do pomiaru zasolenia - Handy Salinity.

 

Strona główna Tlenomierze PRZENOŚNE