Poznaj KOL-tech

Firma początkowo działająca pod nazwą KOL-tech Tomasz Kolankowski powstała w 2010 roku, następnie w roku 2021 nastąpiła zmiana nazwy na KOL-tech Solutions Sp. z o.o. Od początku nakierowując swoją ofertę głównie dla hodowli ryb oraz oczyszczalni ścieków. Oferując głównie produkty firmy OxyGuard w miarę rozwoju współpracy i wychodząc na przeciw potrzebom klientów rozszerzyliśmy współpracę o współpracę z kolejnymi firmami, poszerzające jednocześnie oferowany asortyment. Na chwilę obecną dostarczamy nie tylko wyposażenie ale i projekty dla nowo powstałych hodowli.

KOL-tech to doświadczenie
i gwarancja jakości

Projekty technologiczne

Oferujemy projekty technologiczne oraz dostawę wyposażenia hodowli ryb w zakresie podanym poniżej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu obiektów w całej Europie, duńskiej firmy AQUAHOUSE A/S oferujemy projekty technologiczne oraz wykonawcze nowych obiektów hodowlanych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu możemy zagwarantować, działanie technologii. Oferujemy projekty technologiczne hodowli ryb wraz z kalkulacją cenową inwestycji. Projekty modernizacji hodowli istniejących. Dostawę układów kompletnych układów filtracyjnych. Dostawę wyposażenia hodowli ryb. Dostawę programów i automatyki do zarządzania hodowlą ryb.

Oferujemy serwis urządzeń akwakultury

Oferujemy serwis urządzeń akwakultury zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Wszystkie naprawy wykonywane są na oryginalnych podzespołach lub sprawdzonych zamiennikach, stosując oryginalne podzespoły i roztwory chemiczne masz pewność, że urządzenia zachowają swoje parametry jak w specyfikacji. Oferujemy naprawę wszystkich oferowanych urządzeń, regenerację sond tlenowych oraz wymianę sond pH, redox/ORP, itp, wydłużanie kabli dla sond, aktualizację oprogramowania. Dojazd do klienta na terenie całego kraju.

Nasi klienci

Poznaj naszych klientów z Polski, Norwegii, Danii, Węgier, Litwy, Niemiec i Serbii

KOL-tech to rozwiązania
dla akwakultury, przemysłu, oczyszczalni ścieków i ochrony środowiska

Akwakultura oraz systemy dla akwakultury

Przemysłowa hodowla ryb

Oczyszczalnie ścieków

Ochrona środowiska

Nasz poradnik
na kanale YouTube