Poznaj KOL-tech

Firma początkowo działająca pod nazwą KOL-tech Tomasz Kolankowski powstała w 2010 roku, następnie w roku 2021 nastąpiła zmiana nazwy na KOL-tech Solutions Sp. z o.o., od początku swojej działalności nakierowując swoją ofertę dla hodowli ryb oraz oczyszczalni ścieków. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem duńskiej firmy OxyGuard, czołowego dostawcy systemów pomiarowych w akwakulturze na całym świecie. Dzięki międzynarodowym i krajowym współpracom w branży hodowlanej, jesteśmy wiodącym podmiotem projektującym zautomatyzowane obiekty hodowlane.

KOL-tech to doświadczenie
i gwarancja jakości

Projekty technologiczne

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu obiektów w całej Europie naszego partnera AQUAHOUSE A/S, oferujemy projekty technologiczne i wykonawcze wraz z pełnym wyposażeniem hodowli ryb. W ofercie posiadamy gotowe projekty obiektów hodowlanych z kalkulacją cenową inwestycji, układów filtracyjnych i napowietrzających oraz projekty modernizacji hodowli istniejących. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie systemów pomiarowych dla akwakultury.

Oferujemy serwis urządzeń akwakultury

Oferujemy serwis urządzeń akwakultury zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Wszystkie naprawy wykonywane są na oryginalnych podzespołach lub sprawdzonych zamiennikach, stosując oryginalne podzespoły i roztwory chemiczne masz pewność, że urządzenia zachowają swoje parametry jak w specyfikacji. Oferujemy naprawę wszystkich oferowanych przez nas urządzeń, regenerację sond tlenowych, wymianę sond pH, redox/ORP, wydłużanie kabli do sond oraz aktualizację oprogramowania. Zapewniamy dojazd do klienta na terenie całego kraju.

Nasi klienci

Poznaj naszych klientów z Polski, Norwegii, Danii, Węgier, Litwy, Niemiec i Serbii

KOL-tech to rozwiązania
dla akwakultury, przemysłu, oczyszczalni ścieków i ochrony środowiska

Akwakultura oraz systemy dla akwakultury

Przemysłowa hodowla ryb

Oczyszczalnie ścieków

Ochrona środowiska

Nasz poradnik
na kanale YouTube