Strona główna Systemy wielosondowe
Systemy wielosondowe

Logo OxyGuardOxyGuard powstał aby wyjść na przeciw potrzebom dotyczących stacjonarnych, oraz wielokanałowych urządzeń do pomiaru rozpuszczonego tlenu, oraz systemów alarmowych dla akwakultury. Potrzeba ta łączy się z urządzeniami ustanawiającymi nowe standardy do pomiaru i monitorowania, urządzenia te nazywamy Bez niepotrzebnych pomiarów. Ta sama filozofia dotyczy wszystkich urządzeń OxyGuarda.

OxyGuard CommanderZakres oferowanych produktów został rozszerzony, i nadal jest rozszerzany, zawiera również szeroki zakres mierników, urządzeń nadzorujących, rejestratorów oraz sond, jedno i wielokanałowych, dla szerokiego zakresu odbiorców w akwakulturze, ochronie środowiska, oczyszczalniach ścieków, oraz ogólnego przemysłu. Rozpuszczony tlen jest nadal wiodącym parametrem, lecz OxyGuard produkuje obecnie również aparaturę do pomiaru tlenu w gazach, temperatury, pH i Redox podobnie jak urządzenia dozujące tlen.

Commander jest to system który może sterować całą hodowlą kompleksowo. Commander zawiera wiele bardzo zaawansowanych funkcji, lecz kupujesz tylko to co potrzebujesz, więc jest on również idealny dla mniejszych i mniej skomplikowanych systemów. System Commander nie ma ograniczeń rozmiaru.

Convoy jest "mniejszą wersją" Commandera przeznaczoną do monitorowania, sterowania i rejestracji szczegółowych danych jakości wody podczas transportu żywych ryb. Convoy jest przeznaczony dla systemów do 20 sond.

OxyGuard 8OxyGuard 8 jest tradycyjnym systemem monitorująco-alarmowym dla systemów do 8 sond. Każdy pomiar posiada trzy punkty progowe aktywujące przekaźniki wyjściowe włącz/wyłącz oraz wyjście analogowe.

MultiLog jest rejestratorem danych do podłączenia z OxyGuard'em 8. Urządzenie rejestruje dane jak również umożliwia podgląd na ekranie komputera.

Już od listopada 2011r. dostępny będzie nowy system stacjonarny o nazwie PACYFIC, umożliwiający między innymi bezprzewodowe podłączenie sond tlenowych.

 Strona główna Systemy wielosondowe